آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان خبر داد:

تهیه 80 درصد از قطعات موردنیاز خودروهای شهرداری/ بازسازی یک دستگاه جرثقیل 25 تنی

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، از خرید 80 درصد از قطعات موردنیاز خودروهای شهرداری کرمان در یک‌سال گذشته خبر داد.

 

به ‌گزارش کِرنا، مصطفی عسکری، گفت: از شهریورماه سال گذشته تا شهریورماه امسال، نزدیک به 5000 برگ درخواست خرید لوازم مربوط به خودروهای سبک و سنگین متعلق به مجموعه شهرداری کرمان، به سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان ارایه شد که خوشبختانه توانستیم علی‌رغم افزایش قیمت‌ها در سال جدید، 80 درصد این قطعات را تهیه کنیم.

وی، به مبلغی افزون بر 20 میلیارد ریال، به‌عنوان هزینه سوخت خودروهای سبک و سنگین شهرداری کرمان اشاره کرد و هزینه خرید قطعات درخواستی را نیز، بیش از 53 میلیارد ریال، برشمرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، تعداد خودروهای سبک و سنگین شهرداری کرمان را درمجموع، 400 دستگاه دانست و گفت: 50 درصد این خودروها، کارکردی بین 20 تا 30 سال داشته و درنتیجه استهلاک بالایی دارند که همین عامل، موجب ایجاد حجم بالای کار در مجتمع‌های تعمیراتی می‌شود.

عسکری افزود: روزانه بین 10 تا 15 خودروی سبک و سنگین جهت تعمیر و سرویس‌کاری، به مجتمع‌های تعمیرگاهی مراجعه می‌کند.

وی ادامه داد: با این‌حال و با وجود کار زیاد و کمبود نیروی متخصص، سازمان متبوع ما اقدام به بازسازی چندین خودرو سبک و سنگین کرده که از آن‌جمله می‌توان به یک دستگاه جرثقیل 25 تنی، تانکر آب و کامیون بنز، اشاره کرد.

معرفی مدیر عامل

 

مدیر عامل سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

مصطفی عسکری

حاضرين در سايت

ما 260 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top