آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان خبر داد:

ایجاد سه سایت تخلیه خاک‌ونخاله  

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، از ایجاد سه سایت تخلیه خاک‌ونخاله توسط پیمانکار جدید خبر داد.

 

به گزارش کِرنا، مصطفی عسکری، با بیان اینکه این سه سایت در جاده «جوپاری»، جاده «ماهان» و جاده «کوهپایه»، برای تخلیه خاک‌ونخاله در نظر گرفته شده است، گفت: پیش از این تنها یک سایت تخلیه خاک‌ونخاله در جاده «کوهپایه» فعال بود که با همت سازمان پسماند شهرداری و معاونت خدمات‌شهری شهرداری، به سه سایت افزایش پیدا کرده است.
وی اظهار داشت: این سه سایت در کارگروه پسماند شهرستان کرمان مجوز گرفته و هم‌اکنون، پس از برگزاری مناقصه، در اختیار پیمانکار قرار گرفته‌اند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، با بیان اینکه پیش از این در مسیرهای مذکور سایتی جهت تخلیه خاک‌ونخاله وجود نداشت و خودروها، خاک‌ونخاله را در مسیرهای جاده‌های «جوپار»، «ماهان» و «کوهپایه» تخلیه می‌کردند، این سازمان پیگیری لازم را جهت فعال‌شدن سه سایت تخلیه خاک‌ونخاله انجام داد.
عسکری، این اقدام را موجب زیبایی منظر و حفظ محیط‌زیست و بهداشت دانست و از خودروهای حامل خاک‌ونخاله خواست، بار خود را در سایت‌های مشخص‌شده در این مسیرها تخلیه کنند.

 

معرفی مدیر عامل

 

مدیر عامل سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

مصطفی عسکری

حاضرين در سايت

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top