آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان بیان کرد:
استقرار شبانه‌روزی تجهیزات جهت جابه‌جایی موکب‌ها و زائران

 

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان گفت: در طول هفته مقاومت و ایام سالگرد شهادت سردار دل‌ها، تجهیزات و امکانات سازمان مدیریت پسماند شهرداری در خدمت جابه‌جایی موکب‌ها و زائران قرار داشته است.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مصطفی عسکری، افزود: سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، در طول هفته مقاومت و ایام سالگرد شهادت سردار دل‌ها، جابه‌جایی زائران را از محل گنبد جبلیه تا گلزار شهدا با مینی‌بوس‌های سازمانی و بخش خصوصی بر عهده داشته است.
وی با اشاره به آماده‌باش و استقرار شبانه‌روزی تجهیزات شهرداری اعم از جرثقیل و کفی تانکرهای آب برای جابه‌جایی موکب‌ها، خاطرنشان کرد: نصب پرچم‌ها به مناسبت سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی در سطح شهر و نصب پایه‌چراغ در مسیر پیاده‌راه و گلزار شهدا نیز توسط نیروهای سازمان پسماند انجام شده است.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان بیان کرد: ساماندهی خودروهای سازمانی که مجوز ورود به محدوده گلزار شهدا را دارند و استفاده از این خودروها برای انتقال وسایل موکب‌ها و نیز هماهنگی با نیروی انتظامی جهت ورود و خروج خودروهای فاقد برگ تردد مثل خودروهای برقی که از تهران آورده شده، در طول هفته مقاومت و ایام سالگرد شهادت سردار سلیمانی انجام شده است.
عسکری افزود: اعزام تانکرهای آب جهت جمع‌آوری آب‌های سطحی در زمان بارندگی در قسمت‌های زیرگذر گنبد جبلیه، گلزار شهدا و مسیر پیاده‌روی، از دیگر اقدامات این سازمان بوده است.
وی خاطرنشان کرد: نظارت بر عملکرد نیروهای تنظیف در گلزار شهدا و محل استقرار موکب‌ها و همچنین تهیه و توزیع غذا برای نیروهای جمع‌آوری آب‌های سطحی و تنظیف، روزانه در دو نوبت، توسط سازمان پسماند انجام می‌شود.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، با اشاره به اینکه امکانات و تجهیزات سازمان مدیریت پسماند شهرداری، بیش از یک ماه در خدمت برگزاری مراسم سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی قرار داشته است، افزود: کمبود امکانات سازمان در زمینه تنظیف اعم از سطل زباله، در محدوده گلزار شهدا و محل استقرار موکب‌ها، با همکاری شهرداری تهران، برطرف شد و سطل‌های زباله ۶۶۰ لیتری تهیه شد.

معرفی مدیر عامل

 

مدیر عامل سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

مصطفی عسکری

حاضرين در سايت

ما 99 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top