آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

 

ارتقای تجهیزات سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان

 

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان از ارتقای تجهیزات کارخانه بازیافت سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان خبر داد.

 

 علیرضا ریاضی با بیان این‌که قطعات کارخانه پردازش زباله از سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان خریداری شده است، گفت: قطعات مورد نظر در سایت لندفیل تخلیه شده و به‌زودی توسط کارشناسان مربوط نصب می‌شود.

 

وی ادامه داد: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد راه‌اندازی دوباره کارخانه پالایش زباله باشیم تا با تفکیک زباله، گام مؤثری در جهت حفظ محیط زیست برداریم.

 

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری افزود: سازمان مديريت پسماند شهرداري کرمان، مديريت پايدار مواد زايدِ جامد و بازيافت هرچه بيشتر موادِ با ارزش از زباله را از طريق مصرف كمتر انرژي و كاهش آثار مخرب زيست‌محيطي، هدف خود قرار داده است.

 

ریاضی افزود: این سازمان با برنامه‌ريزي، ساماندهي، مراقبت و عمليات اجرايي مربوط به كاهش توليد، جمع‌آوري و ذخيره‌سازي، حمل‌ونقل، بازيافت، پردازش و دفع پسماندها را در دستور كار خود قرار داده است.

 

معرفی مدیر عامل

 

مدیر عامل سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

علیرضا ریاضی

حاضرين در سايت

ما 32 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top